Проблема національно-патріотичного виховання маленьких українців, що гостро постала два роки тому, і нині не втрачає актуальності. Передусім ми, педагоги, усвідомлюємо: націо­нально-патріотичне виховання — це не обмежена у часі акція, а постійна робота з дітьми, і маємо зробити процес виховання патріо­тизму в кожної маленької дитини керованим і ці­леспрямованим. Всі вищі духов­но-моральні утворення, до яких належить і почут­тя патріотизму, народжуються з певних ставлень до довкілля, до себе, інших тощо. І тут маємо до­могтися, щоб дитина усвідомлювала, як важливо бережно ставитися до власної оселі, дитсадка, вулиці, міста , до національних традицій і надбань. А головне — це має втілюватися у від­повідних діях. Тоді дитина відчує: зародки цих по­чуттів уже присутні в її житті тут і тепер.

З великим піднесенням та гордістю пройшло свято «Біла Церква – рідне місто». Дошкільнята декламували вірші, весело співали пісень про Україну та рідне місто, грали в ігри.

Люблю я місто своє над Россю,

Як сонечко ясне любить колосся.

Князь Ярослав тут колись побував,

І іменем своїм це місто назвав.

/Files/images/P8242124.JPG

/Files/images/P8242054.JPG/Files/images/P8242046.JPG/Files/images/P8242060.JPG/Files/images/P8242081.JPG/Files/images/P8242092.JPG/Files/images/P8242111.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 176

Коментарi